Dantų implantai

Roxolid SLAactiveDantų implantai su pritvirtintais dantų protezais naudojami prarastiems dantims pakeisti. Operacijos metu, implantas įsriegiamas į žandikaulį toje vietoje, kur buvo dantis. Prigijęs implantas tampa tvirta atrama danties vainiko protezui pritvirtinti.

Straumann Roxolid SLA

Straumann yra didžiausias dantų implantų gamintojas Pasaulyje, implantologijos pionieriai, pirmą dantų implantą įsriegę prieš 40 metų. Implantai gaminami Šveicarijoje, vienoje gamykloje laikantis aukščiausių kokybės standartų.
Straumann daugiausiai į tyrimus investuojanti dantų implantų gamybos kompanija turinti mokslinius įrodymus, pagrindžiančius kiekvieną techninę implanto savybę. Implantai gaminami iš patentuoto Roxolid lydinio (titanas ir cirkonis), kuris turi geresnį prigyjimą bei yra 30% stipresnis už paprastą titano implantą. Implanto paviršiaus šerpėtumas sukurtas su smėliu ir ėsdintant rūgštimi, todėl turi tobulai osteointegracijai tinkamą paviršių ir implanto prigyjimas pagreitėja 25%. Implanto forma yra cilindrinė, mažiau invazyvi, todėl garantuoja tolygesnį kramtymo jėgų pasiskirstymą ir mažina tikimybę prarasti implantą laikui bėgant. Be to, dėl specialios implanto ir atramos konstrukcijos, sukuriama labai standi jungtis, kuri neleidžia patekti į implantą bakterijoms ir sukelti uždegimo. Visa tai ir dar daugiau, daro Straumann implantus lyderiais Pasaulinėje rinkoje.

Straumann Roxolid SLAactive

Tai unikalus ir ko gero geriausias implantas Pasaulyje. JAV ir Vokietijoje šio tipo implantų pardavimai sudaro virš 50% visų parduodamų Straumann implantų.
Implantas gaminamas beorėje erdvėje ir parduodamas specialiame skystyje, todėl implanto paviršius nepadengtas oksidu. Įsriegus implantą į kaulą, žmogaus organizmui reikia atlikti du darbus- pašalinti negyvą kaulą, kuris atsirado nuo kontakto su implantu sriegimo metu ir titano oksidą nuo implanto paviršiaus. Kadangi Straumann SLAactive implanto paviršius nepadengtas oksidu, žmogaus organizmui darbo sumažėja dvigubai.
Be to, implanto paviršius yra chemiškai aktyvus ir hidrofiliškas (pritraukiantis skystį). Jis padengtas neigiamais chloro jonais, kurie pritraukia proteinus ir aktyvuoja kraujyje esančius trombocitus. Jau 14 minutę pradeda formuotis fibrinų tinklas apie implantą, po 3 dienų po implantacijos osteoblastai pradeda formuoti kaulą, po 7 dienų pradeda formuotis kristalinės formos kaulo matrica ir antrinis stabilumas su galutinai susiformavusiu kaulu atsiranda po 21 dienos. Protezuoti galima po 3-4 savaičių, kai kiti implantai tai leidžia daryti tik po 6-8 savaičių.

Medentika

Medentika yra 10 metų veikianti vokiečių įmonė nuo 2013 metų priklausanti Straumann kompanijų grupei.Implantai gaminami Vokietijoje.Tai aukštos kokybės titaniniai implantai,pasižymintys visomis impantams būdingomis savybėmis-geru prigijimu ir ilgaamžiškumu.Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį.